Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ficov zúfalý pokus o záchranu zlyhal i po deštrukcii (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Pán Sitko, posledných niekoľkokrát

som s Vašim článkom nesúhlasil, dnes urobím opak.
Súhlasím, napísali ste pravdu.
Birmovaný s ovcami, jamky s ovcami, tupohlavci so svojimi ovcami aj aj iní čakali hrubý zásah, čakali zranenia a tešili sa na odvetu formou mítingov, protestov a trestných oznámení na vládu, na políciu, na všetkých, čo vládnu a legálne odobrali vládnutie Smeru I a II.
V skratke, tú masu ľudí spacifikovať bez pravdepodobných zranení, aj vážnych - vylúčené.
Pokutovanie všetkých bezrúškových - vylúčené.
Ako ste napísali, terazky však očakávam, že budú všetci organizátori a rečníci a najhlasnejší krikľúni, ktorí sú všetci známi alebo identifikovateľní, predvolaní a pokutovaný maximálne možnou pokutou. A u tých vodcov by nebolo od veci, priam sa to žiada, je nutné podať aj trestné oznámenie. Nabádali, priamo nabádali ("Dajte si rúška dole") na porušovanie nariadenia, nabádali konať v rozpore s platnými obmedzeniami.
A ak dokázala táto úolícia predviesť demonštratívne a s putami na rukách starostu v BL a to len na PODANIE VYSVETLENIA, tak chcem konečne takto vidieť aj Fica, Blahu, Richtera, Harabina a ďalších.
A nech sa terazky predvedie poverený a chcejúci kandidovať prezident PZ a minister vnútra. Či to dokážu, či nájdu odvahu. Ale prešli od 17. novembra už 3 pracovné dni a...veľké NIČ, NIČ, NIČ.
Takže asi tak, táto vláda plná sľubov.
 
Hodnoť

Pán správca, prosím ...

vyslyšte ma, aby výlučne červený titulok pri perexe a samotných článkoch bol už u tohto blogu a ďalších mojich blogov natrvalo, bez zmeny na čierno. Totiž som konzervatívec a klasik, takže nemám rád nijaké zmeny a výnimočné odlišnosti od iných, ani farebné. Ďakujem za porozumenie. Jozef Sitko
 

 

Veruže klasik. Minule sme Vám traja diskutéri písali ako to je s tými farbami nadpisov. Ani ste neodpísal, ani ste si to nenaštudoval. Stále len svoju klasiku si píšete v diskusii.
 

Umňa

zostane červený.
 
Hodnoť

Hope

Ďakujem pán Sitko, som rád keď viem, že po svete chodia ľudia s rovnakým názorom, ako mám ja. Už mesiace ide Ficovi, Pelému a ostatnej škodnej len o destabilizáciu štátu, vyvolanie predčasných volieb, a tým predpokladanej záchrane Titaniku. Dúfam, že národ slovenský bude mať rozum a títo šmejdi skončia v celách, kde budú mať postarané o pravidelný režim.
 
Hodnoť

Ešte prosba, pán správca,

neprosím si nijakú výhodu a farebnú výnimočnosť ani v avízových tabuľkách - Politika, Výber SME a Všetky články - odlišnosťou od iních blogov. Som rád, keď v ničom nevytŕčam, a zapadnem tak do kolektívnej väčšiny s inými blogmi. Ďakujem za vyhovenie mojej žiadosti. Joze Sitko
 
Hodnoť

Oprava hrubky

Ospravedlňujem sa, že nepozornosťou som spráchal hrubú chybu v pravopise na päťku. Hanbím sa za to. Jozef Sitko
 
Hodnoť

 

len kto nic nerobi, neurobi chybu. Dnesni novinari a hlavne v hovorenom prejave, pouzivaju zvraty ako - par rokov dozadu, prisiel som tu, boli sme na zahrade. Ta Vasa pätka miesto pätorky je popri tom malickost. Vase blogy citam najradsej.
 
Hodnoť

Mojej prosbe správca nevyhovel

Ešte včera som slušne prosil pána správcu blogu SME, že si neprosím výnimku, aby titulky u mojich príspevkov boli rozdielne farebne označované, ako sú bežne u značnej väčšiny iných blogerov. Táto prosba bola zdánlivá "maličkosť", ktorej sa však nevyhovelo.
Potvrdila sa tým skutočnosť. že ide o jednoduchý nástroj na utajovanú cenzúru. Mám o tom nový poznatok keď za dnešok bolo do 13.50 h. čítaní tohto blogu 2888x a do 16.01 h. už len 2970x (rozdiel iba 82x). A to dokonca v prípade, že článok sa zaradil vysokou prevahou čítania už od rána na 1. miesto "Dnes - Najčítanejšie". Azda je logickým javom, razom až taký veľký úpadok? Aj jeho karma od 10,45 h. už nerástla, ale sa o 16.01 h. nepodstatne znížila z 12,91 na 12.56. Tiež "zdieľanie na Facebooku" sa v rovnakých časoch až príliš spomalilo - z 222x sa len nepatrne zvýšilo na 239x. Ale to už nejde o podstatnú vec ako pri čítanosti. Jozef Sitko
 
Hodnoť

Počty čítania blogu naozaj záhadou

V prvý deň dobre - 3542x, v druhý výborne - 6 439 x a v tretí (dnes do 20.00 h.) katastrofálne - 524 x (spolu 10 605x), karma - 11,81 a zdieľanie na Facebooku -
286. Tentoraz však blok v aktuálnosti "vydržal" dokonca dva dni. Až tretí deň z prvého miiesta v desiatke Najčítanejšie (včera po 24.00 h.) sa strmhlavo prepadol mimo čítanosť. Keď ho predbehli aj staršie blogy. Bez komentára Jozef Sitko
 


Najčítanejšie


 1. Július Kovács: Fico a Kotleba nám pripravili Vianočný darček minimálne 800 mŕtvych navrch. Idu trhať uši. 896
 2. Martin Borguľa: Ceny nehnuteľností stále rastú. Riešením pre ľudí budú štátne nájomné byty 566
 3. Věra Tepličková: Zabudol vôl, že teľaťom bol, alebo keď sa opozíciou v koalícii stáva premiér 368
 4. Věra Tepličková: SMER-SD upozorňuje na údajné praktiky SD a ... nič? 174
 5. Věra Tepličková: Vážení Pán premiér 150
 6. Dušan Koniar: Rekvizitár zo Súmračnej končí ako oponár 130
 7. Jiří Ščobák: Ahoj Igor! Pokud budeš pokračovat s tím, co aktuálně děláš ... 127
 8. Mišo Šesták: Keď urazíte Rusa alkoholom 122
 9. Stop alibizmu: Páni elitní policajti, to vážne vám Fico a Pellegrini nechali zväzovať ruky? 87
 10. Stanislav Martinčko: Oholil prezident polície Lučanský ministerku vnútra D. Sakovú??? 79

Rebríčky článkov


 1. Marian Letko: Kollár je zrelý buď na uterák, alebo na odvolanie
 2. Jozef Kovalík: Údolie, ktoré dáva nádej
 3. Peter Biščo: Hlas, domestikovaný druh odnože Smeru.
 4. Stanislav Martinčko: Oholil prezident polície Lučanský ministerku vnútra D. Sakovú???
 5. Gabo Németh: Vietor vo vlasoch
 6. Lukáš Baloga: Medzi najzaujímavejšie investície roka 2021 môžu patriť meny, hodnotové akcie a rozvojové
 7. Vladimír Seman: Tiger spod Tatier cerí zuby
 8. Ján Škerko: Som abstinent. A čo teraz?
 9. Ivan Čarnogurský: AKTUÁLNE ZATÝKANIE – dôsledok NEMORÁLNYCH IDEOLOGICKÝCH SPOJENECTIEV
 10. Dušan Seberíni: Kde skladuje Matovič koronavírusy?


Už ste čítali?