Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Položia Matovičovu vládu lži médií? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Hm

Tebe uz z toho matovica svitori. Aj sa k jeho fotke modlis?
 
Hodnoť

 

Keby ten tvoj Matovič držal hubu a nevyjadroval sa ku všetkému, čo sa kde šustne, dokonca aj k tomu, čo ani neexistuje, tak by mal minimálne o polovicu problémov menej. Mal by viac času na robotu, aj rodinu. A menej muníciu by vkladal do rúk novinárom, či konkurentom.
Namiesto tých litanii, z ktorých je tiež dobrá polovica vyfavulovana, radšej napíš svojmu miláčikovi po česky radu, že: Mlčeti zlato.....
 
Hodnoť

...

Pán Sitko, kedysi som Vás mal za vcelku rozumného a rozhľadeného človeka, ale tento konkrétny blog mi otvoril oči - buď ste sa medzitým dramaticky zmenili, alebo som sa proste len normálne ľudsky mýlil... Kde som to len čítal, všetky tie kritiky lživých neprajných protivládnych a protislovenských médií.....? Ach jaj... no nič, už miznem, rozhodne nepotrebujem čítať budúce výplody ďalšieho Svedka Matovičovho... a nie, neželám si pád vlády ani návrat smeru či jamiek v lícach - to len tak preventívne ;-)
 

andfy_apo

Len, aby si aj ty chytil trošku rozumu: Každoročne je obdobie žatvy žatvou pre poľnohospodárstvo. Tento rok to bola aj žatva pre novinárov. skutočne, ak sa pozrieme, úroda vskutku vynikajúca, tuším si do Matoviča už "kopol" každý. Autor do napísal dobre: 22 ročný Matouič a podobných stovky(ba aj tisíce diplomivuek??? znikal podobne) Ale to sa dajoko nerozoberal, hoci Danko rigorózka je o level vyššie, ale ten nikoho nezaujímal, akurát srandistov. Toto rozpitvávanie je cieľavedomé, ba zašlo to tak ďaleko, že sa rozoberali Matovičove zlé kroky, ktoré ešte neurobil.Pamätám, ako Fico prosil o 100 dní a koľko bol premierom. Akosi sme nič nzbadali. Nakoniec, keď je píležitosť, tzreba to využiť.
P.S. Matovičasom nikdy nevolil a ani nebudem, ale vždy je treba dať šancu a až potom"rozkopať" na padrť." Ozaj sleduje niekto, čo nám Fico zanechal? Za chvíľu nebudeme mať mosty na cestách?
 
Hodnoť

Nie vždy s autorom súhlasím, ale

teraz by som to mohol podpísať. Hlavným problémom Slovenska pre určité zlodejské kruhy je opajcovaná diplomovka študenta Matoviča. Nie rozkradnuté miliardy eur, ktoré má na svedomí smer1 a smer2 spolu s SNS. To nikoho z nich netrápi, dokonca aj chatka končity zo smeru1 prešla ako nič. 500 tácov eur, zlodejina ako lusk a nik zo Sme a z DenníkaN si ani neškrtol. Jedine Aktuality to zverejnili. Všetci otupjevjajú a ukradnuté milióny a milióny s niektorými nič nerobia. Ale ak sa vyrieši diplomovka tak tu bude raj na zemi a zlaté kľučky do každého domu. Jeho diplomovka je výsledkom hlavne nášho vysokého školstva. Ak by si hodnostári s titulmi doc a prof., splnili svoje základné povinnosti, tak by taký študent na skúške neprešiel a musel by to urobiť znovu a poctivo. Nikto neútočí na tých čo odflákli svoju prácu. Tí nikoho nezaujímajú. Koľkým študentom takto umožnili skončiť VŠ. Tí by mali byť potrestaní v prvom rade.
 

Plánovanie strategických scenárov

Oligarchovia sa tu nemusia obávať, že ich inštitucionalizované zločiny by sa mohli niekedy vecne preberať. Mám pár priateľov novinárov a vyzerá to tak, že kto si do terajšieho premiéra nekopne môže tak skoro prísť o dobrú prácu, ako keď nebol za stalinizmu členom strany ale len notorický protislovenský živel so systémovým myslením. Za socializmu aj za posledné roky predsa každý, kto ešte nebol menovaný získal titul a majetok automaticky lege artis.Pandorina skrinka zostane zrejme ešte dosť dlho otvorená a potemkinovské dedinky nikto rušiť nestihne.
 


Najčítanejšie


 1. Július Kovács: Fico členovia Smeru, Hlasu boli zmazaní z obchodného registra. Čižnárove peklo na rozlúčku 5 216
 2. Martin Fletcher: Prodej vstupenek na Winter Classic začne v pondělí 27. července 1 008
 3. Jozef Ivan: Nedávno to konštatoval aj Róbert Fico alebo Pančované osobnosti 433
 4. Vladimír Krátky: Sulík odvolal riaditeľku SOI . Konečne . 394
 5. Ondrej Putra: Naozaj veľa trhaviny v Libanone? 340
 6. Vladimír Čuchran: Vodné centrum, košický aquapark 284
 7. Mišo Šesták: Ako 230 československých vojakov zosmiešnilo tisíc maďarských v boji o "Tóthország" 151
 8. Soňa Bulbeck: Prečo ľudia klamú?! 129
 9. Miroslav Babič: Ako jednoducho vybabrať s konšpirátormi 124
 10. Karol Turza: Spomienky na VK (Vojenskú katedru) SVŠT – Strojníckej fakulty v rokoch 1985-87, II. časť 121

Rebríčky článkov


 1. Július Kovács: Fico členovia Smeru, Hlasu boli zmazaní z obchodného registra. Čižnárove peklo na rozlúčku
 2. Štefan Vidlár: Pandémija blbosci
 3. Olívia Lacenová: Striebro sa konečne prebralo z letargie
 4. Vladimír Krátky: Sulík odvolal riaditeľku SOI . Konečne .
 5. Miroslav Galovic: Slovenské Černobyle XIII. Žilinské fragmenty.
 6. Jozo Peric: Infobip je prvým chorvátskym jednorožcom s investíciou 200 miliónov dolárov
 7. Miriam Studeničová: Čo nám chce povedať choroba?
 8. Július Kovács: „Ja keby som mal tú moc spravím také Harakiri, len by sa tu prášilo“ !
 9. Lukáš Baloga: Čím sa táto kríza líši od ostatných? Predovšetkým ochotou riskovať
 10. Martin Krištoff: Saudská Arábia zaznamenala v druhom štvrťroku deficit 29 miliárd dolárov, kvôli poklesu pr


Už ste čítali?