Bol to Markízy podvod v hlasovaní 50:50?

Autor: Jozef Sitko | 6.9.2020 o 18:35 | Karma článku: 12,08 | Prečítané:  6263x

Premiér dnes exceloval v relácii  Na telo. Suverénne a štátnicky odpovedal na až príliš nepríjemné a úskočné otázky „ostro nabrúseného“ moderátora.   

Tento tvrdý dramatický duel medzi hosťom relácie a neobjektívnym a na premiéra výborne pripraveným moderátorom  sa však nakoniec ukázal veľmi problematickým. Na počítadle "pre diskutéra či proti nemu", keď premiér zo záporného počtu hlasujúcich získal nerozhodný stav (50:5O), tak počítadlo Markízy už  od polovice relácie až do jej konca razom zamrzlo. Bez jedinej zmeny stále ukazovalo súbežnú dvojicu dvojčísiel - 50 na 50.

Buď prestalo počítať prírastky na oboch stranách, alebo, čo je zrejmé, sa stal zázrak v priamom vysielaní. Že by dovtedy hlasujúci priaznivci aj kritici Matoviča až polhodinu súbežne a v presne rovnakom počte hlasovali??? A tak  mu už pozitívny či kritický hlas ani nepribudol,ani neubudol. Dokázal tým v Markíze to, čo sa nepodarilo Ficovi za dvanásť rokov čias kradnutia. Rozčesol za polhodiny celé Slovensko na dve znepriatelené skupiny (?) – na jeho priaznivcov a na neoblomných kritikov.

Teda tých médiami „správne“ zorientovaných odporcov, ktorých v relácii nepresvedčil k zmene hlasovania ani presvedčivým a skvelým vystúpením a argumentáciou. Vari výsledok pre Matoviča nesmel byť lepší než remíza?

 Čarodej Karamur. moderátor Na telo, vyčaril v nej už nejedno kúzlo. O účelnosti a významu tohto „čarovania“ osobne nepochybujem. Vidieť to nielen v jeho metóde pozvaných hostí do relácie, ale tiež ako selektívne a výberovo im vie klásť úskočné otázky „na telo“.  

To, že je ozajstným profesionálom mu však nemožno uprieť. Veď dosahuje výborné výsledky nielen v sledovanosti Na telo, .ale aj v zadaných prieskumom Markízy. V tých systematicky a plánovane klesá popularita koalície. Osobitne Oľano, vlády a jej predsedu. V koho prospech sa to deje, to nech sami posúdia čitatelia. Myslím si, že vo všeobecný prospech občana to však nie je!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONÓMIA ĽUDSKOU REČOU

Lacnejšie tovary a bývanie? Šesť najčastejších mýtov o socializme

Z priemernej mzdy si dnes kúpite násobne viac.


Už ste čítali?